Překlady maďarštiny

Profesionální překlady z maďarštiny do češtiny a dalších jazyků

Z maďarštiny do češtiny překládám ponejvíce texty související s působením jedinců či firem v Maďarsku; z maďarštiny do španělštiny či katalánštiny však zajišťuji i pro podobné případy ve vztahu ke Španělsku, resp. Katalánsku. Patří mezi ně třeba 

  • zprávy pro pojišťovny,
  • technické dokumentace pro tovární výrobu (strojírenství, chemický průmysl),
  • jídelní lístky luxusních restaurací,
  • historické, architektonické, jazykové či literární studie,
  • architektonické projekty do výběrových řízení,
  • turistické brožury pro maďarskou centrálu cestovního ruchu.

Překlady z češtiny do maďarštiny zajišťuji ve spolupráci se svou maminkou, jež je rodilou mluvčí a překladatelství se věnuje také.

V Maďarsku nade vše ráda také tlumočím a doprovázím, neboť i tam se vzhledem ke svým rodinným kořenům cítím jako doma. Pokud vám maďarský partner pošle dokumentaci částečně v maďarštině nebo máte-li ho v jeho prostředí navštívit, nespoléhejte příliš na univerzální angličtinu. Raději se mi ozvěte a společně pojďme přijít na to, jak přesně by pro vás mé jazykové služby byly nejužitečnější.

Cena překladů maďarštiny

Jako u vší kreativní činnosti, i u překladů se cena odvíjí od mnoha faktorů: množství, terminologické či formátové náročnosti, způsobu práce a v neposlední řadě i předpokladu stráveného času. Výsledkem však musí být vždy kvalitně odvedená práce, neboť právě na ní záleží.  Takže cena překladu se počítá ideálně ve zdrojových slovech, neboť ta pro zadavatele i překladatele určují férový výchozí bod.
Poptejte překlady maďarštiny
Přejít nahoru